Premium

Serwis Premium
Dla Kadr i Płac

Odtwórz wideo

Wiedza, którą przekazujemy to wiarygodne informacje, których nie musisz weryfikować!

990 +
Zadowolonych Klientów
999 +
Sprzedanych Publikacji
1 lat+
Doświadczenia w Kadrach i Płacach

Książki Dla Kadr i Płac

Aktualizowane na bieżąco książki kadrowo - płacowe (pełne wydania) z nielimitowanym dostępem online. Książki napisane są prostym i zrozumiałym językiem. Kompleksowa wiedza kadrowo – płacowa wyjaśniająca wszystkie istotne aspekty danego zagadnienia

Poradniki Kadrowo - Płacowe

Dostęp online do praktycznych poradników dotyczących zagadnień z zakresu kadr i płac (pełne wydania). Wśród nich odnajdziesz nie tylko opracowania autorstwa zespołu redakcyjnego SerwisKadrowego.pl, ale także najciekawsze poradniki przygotowywane np. przez PIP lub ZUS

Wzory Dokumentów

Dostęp online do wzorów ważnych z punktu widzenia zagadnień kadrowo – płacowych. Wszystkie wzory można w prosty sposób pobrać. Są one przygotowane w formacie pdf (.pdf) oraz Word (.doc). Edytowalne wzory dokumentów: umowy, klauzule, oświadczenia, wnioski, odwołania i wiele innych.

Stanowiska MRPiPS i PIP

Aktualizowana na bieżąco baza online najnowszych i najciekawszych Stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy oraz Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, które wyjaśniają od strony praktycznej ważne aspekty prawa pracy

Kalkulatory Dla Kadr i Płac

Przydatne Kalkulatory Online dla Kadr i Płac. Dzięki nim w prosty sposób można np. ustalić staż pracy, okres wypowiedzenia czy rozliczyć listę płac z różnymi należnościami (takimi jak np. zasiłek chorobowy, wpłata PPK czy świadczenia pozapłacowe). Poznaj swoich nowych Asystentów Kadrowo-Płacowych

Kodeks Pracy

Dostęp online do najnowszej wersji Kodeksu pracy z orzecznictwem do poszczególnych przepisów. Wystarczy kliknąć w odnośnik przy danym przepisie, by poznać najważniejsze tezy wyroków, które odnoszą się do treści tego przepisu

Komentarze Do Przepisów

Praktyczne Komentarze Online do ustaw i rozporządzeń z obszaru kadr i płac. Znajdziesz tu m.in. Komentarz do Ustawy zasiłkowej tłumaczący jak naliczać świadczenia chorobowe oraz Komentarz do Rozporządzenia składkowego wyjaśniający w praktyce jak stosować przepisy pozwalające zaoszczędzić na składkach ZUS

Interpretacje i Orzeczenia z Zakresu Kadr i Płac

Dostęp online do aktualizowanej na bieżąco bazy interpretacji ZUS, PIT, orzeczeń Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz Sądów Apelacyjnych. Wszystkie orzeczenia i interpretacje dotyczą obszaru kadr i płac

1 +
Książek
1 +
Orzeczeń Sądowych
1 +
Poradników
1 +
Interpretacji PIT
1 +
Kalkulatorów
1 +
Interpretacji ZUS
1 +
Wzorów
1 +
Stanowisk MRPiPS

Wybierz Dostęp

Wybierają jeden z poniższych dostępów płacisz jednorazowo (nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie). Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności DotPay. Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub BLIKiem.

Jeśli chcesz zapłacić za dostęp przelewem kliknij w link i wykup dostęp płacąc przelewem tradycyjnym w naszym sklepie.

Dostęp
na 365 dni

 499 zł 

249

Opłata jednorazowa

Dostęp
na 183 dni

 399 zł 

199

Opłata jednorazowa

Dostęp
na 1 dzień

 59,90 zł 

39,90

Opłata jednorazowa

Podane ceny są cenami brutto z wliczonym podatkiem vat 23%

Najczęściej zadawane pytania

Oferta obowiązuje od 22.12.2021 r. do odwołania przez organizatora. Skorzystaj z promocji już dziś gdyż organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w każdym momencie. Spiesz się i zakup dostęp w bardzo atrakcyjnej cenie.

W serwisie internetowym SerwisKadrowego.pl możesz codziennie śledzić bezpłatnie aktualności kadrowo-płacowe. Jednak dostęp do treści premium (tj. książek, poradników, kalkulatorów, wzorów dokumentów, komentarzy do przepisów, najnowszej wersji kodeksu pracy z orzecznictwem, interpretacji i wiele więcej) jest możliwy dopiero wtedy, gdy wykupisz dostęp do serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl.

Dostęp można wykupić w jednym z wariantów: Dostęp na 365 dni, Dostęp na 183 dni lub Dostęp na 1 dzień. Opłata za którykolwiek wariant jest JEDNORAZOWA czyli nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie (aby przedłużyć dostęp na kolejny okres czasu należy samemu ponownie wykupić wybrany dostęp).

Dostęp zapewnia możliwość korzystania z serwisu w przeglądarkach internetowych na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu.

Do korzystania z treści premium niezbędne jest wypełnienie odpowiedniego formularza (bramka do treści premium), gdzie podajesz dane do faktury vat i adres e-mail, dzięki któremu będziesz logować się do serwisu.

TAK. Faktura VAT wystawiana jest do każdego zakupionego dostępu i wysyłana na adres e-mailowy w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Aby otrzymać fakturę VAT na firmę proszę podać numer NIP podczas wypełniania formularza zamówienia (w bramce dostępu do treści premium).

Faktura VAT wystawiana jest niezależnie od tego, czy zakup dokonywany jest na osobę prywatną czy też podmiot gospodarczy.

NIE. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia (w bramce dostępu do treści premium) podając swoje dane (potrzebne do wystawienia faktury vat) oraz e-mail, który jest niezbędny do korzystania z treści premium.

Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności DotPay. Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub BLIKiem. Jeśli masz problem lub pytanie odnośnie płatności (np. chcesz zapłacić za dostęp przelewem tradycyjnym) napisz do nas na adres [email protected] lub zadzwoń na numer 780 16 90 90 (pracujemy od 10:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku). Jeśli chcesz zapłacić za dostęp przelewem kliknij w link i wykup dostęp płacąc przelewem tradycyjnym w naszym sklepie.

Opłata za którykolwiek z wariantów dostępu jest JEDNORAZOWA czyli nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie (aby przedłużyć dostęp na kolejny okres czasu należy samemu ponownie wykupić wybrany dostęp).

Dostęp do treści premium występuje w trzech wariantach (Dostęp na 365 dni, Dostęp na 183 dni lub Dostęp na 1 dzień), które różnią się (jak sama nazwa wskazuje) czasem dostępu oraz ograniczeniem dostępu do niektórych (zasobów) treści premium.

Masz jakieś pytanie? Pisz śmiało jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do Nas

Co o nas mówią?

"Merytorycznie z wieloma przykładami Jako niewielka firma informatyczna istniejąca od 1992 roku tworzymy oprogramowanie przede wszystkim dla jednostek budżetowych, oczywiście z ofertą programów PŁACE i KADRY. A tak obszernej, merytorycznej i ciekawej publikacji z tyloma przykładami jeszcze nie spotkałem. Bardzo dziękuję - będę ją polecał swoim klientom."
Pan z Kadr i Płac
Pan Marek Sz.
Najnowsze zmiany w Kadrach i Płacach 2019/2020
"Dzięki. Jesteście najlepsi! 😊"
Pani z Kadr i Płac
Pani Inga
Kalkulatory Online
"Nareszcie, po dłuuuugich poszukiwaniach znalazłam opracowanie tak skomplikowanych zagadnień, napisane "ludzkim" językiem !!! bez oratorskich zapędów i nadętego prawniczego języka. Wszystko rozumiem! Jestem zachwycona! WIELKIE dzięki p.Mariuszu Pigulski."
Pani z Kadr i Płac
Pani Violetta H.
Wszystko o zatrudnianiu i rozliczaniu cudzoziemców
"Tego się nie spodziewałam że będziecie aktualizować na bieżąco ważne dla mnie informacje, Suuuuuuuuuuuuuper !"
Pani z Kadr i Płac
Pani Leokadia P.
Informator Kadrowo - Płacowy 2020
Dostęp do treści premium jest płatny
Zaloguj się lub Kup dostęp
Sprawdź Kup dostęp
Anuluj

Dostęp Premium na 365 dni
tylko teraz zamiast 499 zł
za jedyne 249 (brutto)


Wybierając tą opcję otrzymujesz dostęp na 365 dni do wszystkich treści premium serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl

Opłata jest jednorazowa.

Dostęp Premium na 183 dni
tylko teraz zamiast 399 zł
za jedyne 199 (brutto)


Wybierając tą opcję otrzymujesz dostęp na 183 dni do wszystkich treści premium serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl

Opłata jest jednorazowa.

/
Kup dostęp na 365 dni
Sprawdź
Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl oraz Polityką prywatności i plików cookies.Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy). Przyjmuję do wiadomości, że w związku z powyższym nastąpi utrata prawa do odstąpienia od umowy.
/
Kup dostęp na 183 dniDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl oraz Polityką prywatności i plików cookies.Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy). Przyjmuję do wiadomości, że w związku z powyższym nastąpi utrata prawa do odstąpienia od umowy.
Anuluj

Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności Przelewy24.
Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą
lub BLIKiem.
Jeśli chcesz zapłacić za dostęp przelewem kliknij w link i wykup dostęp płacąc przelewem tradycyjnym w naszym sklepie.

Zobacz Ile Zyskujesz Kupując Dostęp Online!

Aby kupić dostęp postępuj zgodnie z instrukcją