fbpx

Treści premium
dla działu kadr i płac

Najnowsze informacje przeznaczone dla kadr i płac

Serwis Premium dla Kadr i Płac

Nie trać czasu i energii na szukanie wiarygodnych informacji na temat kadr i płac w internecie. Wiemy, jak trudno jest być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami. Dlatego warto posiadać Dostęp Premium do serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl, który pomoże nie tylko śledzić nowe regulacje, ale także właściwie je interpretować i stosować w praktyce. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu! Dostęp do treści premium sprawi, że Twoja wiedza z obszaru Kadr i Płac będzie na bieżąco aktualizowana i utrzymywana na Mistrzowskim poziomie, dzięki czemu codzienna praca stanie się o wiele prostsza i przyjemniejsza.

sprawdź co oferujemy

Wiedza, którą przekazujemy to wiarygodne informacje, których nie musisz weryfikować!

Ponad 21 tysięcy sprzedanych publikacji

Przeszło 19 tysięcy zadowolonych Klientów

Ponad 23 lata doświadczenia w Kadrach i Płacach

Kupując Dostęp Premium otrzymasz

Kalkulatory dla Kadr i Płac

Przydatne Kalkulatory Online dla Kadr i Płac (uwzględniające najnowsze zmiany przepisów). Dzięki nim w prosty sposób można np. ustalić staż pracyokres wypowiedzenia czy rozliczyć listę płac z różnymi należnościami (takimi jak np. zasiłek chorobowy, wpłata PPK czy świadczenia pozapłacowe). Poznaj swoich nowych Asystentów Kadrowo-Płacowych

zobacz

Książki Dla Kadr i Płac

Aktualizowane na bieżąco książki kadrowo – płacowe (pełne wydania) dostępne w wersji online. Oferowane publikacje napisane są prostym i zrozumiałym językiem. Kompleksowa wiedza kadrowo – płacowa wyjaśniająca wszystkie istotne aspekty danego zagadnienia.

zobacz

Praktyczne Ćwiczenia

Ćwiczenia z rozliczania list płac, wyliczania ekwiwalentu i wynagrodzenia urlopowego, świadczeń chorobowych, potrąceń i pomniejszeń wynagrodzenia itp.

zobacz

Szkolenia Dla Kadr i Płac

Dostęp online do praktycznych szkoleń z zakresu kadr i płac. W dziale szkolenia dla kadr i płac opowiadamy w przystępny sposób o zawiłych zagadnieniach kadrowo-płacowych. Wszystko przekazane w sposób zrozumiały i przystępny.

zobacz

Poradniki Kadrowo – Płacowe

Dostęp online do praktycznych poradników dotyczących zagadnień z zakresu kadr i płac (pełne wydania). Wśród nich odnajdziesz nie tylko opracowania autorstwa zespołu redakcyjnego SerwisKadrowego.pl, ale także najciekawsze poradniki przygotowywane np. przez PIP lub ZUS

zobacz

Wzory Dokumentów

Dostęp online do wzorów ważnych z punktu widzenia zagadnień kadrowo – płacowych. Wszystkie wzory można w prosty sposób pobrać. Są one przygotowane w formacie pdf (.pdf) oraz Word (.doc). Edytowalne wzory dokumentów: umowy, klauzule, oświadczenia, wnioski, odwołania i wiele innych.

zobacz

Orzecznictwo do Kodeksu Pracy

Dostęp online do najnowszej wersji Kodeksu pracy z orzecznictwem do poszczególnych przepisów. Wystarczy kliknąć w odnośnik przy danym przepisie, by poznać najważniejsze tezy wyroków, które odnoszą się do treści tego przepisu.

zobacz

Komentarze Do Przepisów

Praktyczne Komentarze Online do ustaw i rozporządzeń z obszaru kadr i płac. Znajdziesz tu m.in. Komentarz do Ustawy zasiłkowej tłumaczący jak naliczać świadczenia chorobowe oraz Komentarz do Rozporządzenia składkowego wyjaśniający w praktyce jak stosować przepisy pozwalające zaoszczędzić na składkach ZUS.

zobacz

Stanowiska MRiPS i PIP

Aktualizowana na bieżąco baza online najnowszych i najciekawszych Stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy oraz Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, które wyjaśniają od strony praktycznej ważne aspekty prawa pracy

zobacz

Interpretacje i Orzeczenia z Zakresu Kadr i Płac

Dostęp online do aktualizowanej na bieżąco bazy interpretacji ZUS, PIT, orzeczeń Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz Sądów Apelacyjnych. Wszystkie orzeczenia i interpretacje dotyczą obszaru kadr i płac

zobacz

Nie chodzi o liczby (chociaż z dumą je pokazujemy), ale o niezawodność naszych rozwiązań!

Kalkulatorów Online Dla Kadr i Płac

Książek Online Dla Kadr i Płac

Wzorów Dokumentów Do Pobrania

Interpretacji / orzeczeń / wyroków / stanowisk

Już dziś dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl i osiągnij mistrzostwo zawodowe!

Teraz 50% taniej!

Zapłać raz i nie obawiaj się zmian przepisów!

Kup dziś -50% taniej Dostęp Premium na 365 dni do sprawdzonej i aktualizowanej na bieżąco wiedzy z zakresu kadr i płac!
Dostęp, którego regularna cena to 599 zł teraz -300 zł za jedyne 299 zł

Co mówią o naszych produktach nasi klienci?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Oferta obowiązuje od 21.04.2024 r. do odwołania przez organizatora. Skorzystaj z promocji już dziś gdyż organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w każdym momencie. Spiesz się i zakup dostęp w bardzo atrakcyjnej cenie.

W serwisie internetowym SerwisKadrowego.pl możesz codziennie śledzić bezpłatnie aktualności kadrowo-płacowe. Jednak dostęp do treści premium (tj. książek, poradników, kalkulatorów, wzorów dokumentów, komentarzy do przepisów, najnowszej wersji kodeksu pracy z orzecznictwem, interpretacji i wiele więcej) jest możliwy dopiero wtedy, gdy wykupisz dostęp do serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl.
Dostęp można wykupić w jednym z wariantów: Dostęp na 365 dni, Dostęp na 183 dni lub Pakiet Bestsellery. Opłata za którykolwiek wariant jest JEDNORAZOWA czyli nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie (aby przedłużyć dostęp na kolejny okres czasu należy samemu ponownie wykupić wybrany dostęp).
Dostęp zapewnia możliwość korzystania z serwisu w przeglądarkach internetowych na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu.
Do korzystania z treści premium niezbędne jest wypełnienie odpowiedniego formularza (bramka do treści premium), gdzie podajesz dane do faktury vat i adres e-mail niezbędne do realizacji zamówienia.

TAK. Faktura VAT wystawiana jest do każdego zakupionego dostępu i wysyłana na adres e-mailowy w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Aby otrzymać fakturę VAT na firmę proszę podać numer NIP podczas wypełniania formularza zamówienia (w bramce dostępu do treści premium).
Faktura VAT wystawiana jest niezależnie od tego, czy zakup dokonywany jest na osobę prywatną czy też podmiot gospodarczy.

Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności Przelewy24. Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub BLIKiem.
Jeśli masz problem lub pytanie odnośnie płatności (np. chcesz zapłacić za dostęp przelewem tradycyjnym) napisz do nas na adres [email protected] lub zadzwoń na numer 780 16 90 90 (pracujemy od 10:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku).
Jeśli chcesz zapłacić za dostęp przelewem kliknij w link i wykup dostęp płacąc przelewem tradycyjnym w naszym sklepie.
Opłata za którykolwiek z wariantów dostępu jest JEDNORAZOWA czyli nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie (aby przedłużyć dostęp na kolejny okres czasu należy samemu ponownie wykupić wybrany dostęp).

Dostęp do treści premium występuje w trzech wariantach (Dostęp na 365 dni, Dostęp na 183 dni lub Pakiecie Bestsellery), które różnią się (jak sama nazwa wskazuje) czasem dostępu oraz z Pakietem Bestsellery otrzymuje się fizycznie książkę drukowaną „Mistrz Kadr i Płac”.

Jak to działa?

Wybierając jeden z poniższych dostępów płacisz jednorazowo (nie jest i nie będzie pobierana automatycznie żadna opłata za przedłużenie). Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności Przelewy24. Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub BLIKiem.

Jeśli chcesz zapłacić za dostęp tradycyjnym przelewem bankowym, kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie w naszym sklepie sklep.serwiskadrowego.pl.

zapłać przelewem bankowym
przelew bankowy kadry i płace

Wybierz Dostęp Premium najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb

Dostęp Premium

na 183 dni

Oszczędzasz 50%

249z vat

Najniższa cena z 30 dni: 249zł

 • 150+ Kalkulatorów Dla Kadr i Płac
  20+ Książek Dla Kadr i Płac
  20+ Poradników Kadrowo-Płacowych
  30+ Praktycznych Ćwiczenia
  100+ Wzorów Dokumentów Do Pobrania
  1800+ Orzeczeń Sądowych
  1500+ Interpretacji PIT
  630+ Interpretacji ZUS
  100+ Stanowisk MRiPS
  Szkolenia Dla Kadr i Płac
  Orzecznictwo do Kodeksu Pracy
  Komentarze Do Przepisów
  i wiele więcej

Opłata jednorazowa

Dostęp Premium

na 365 dni

Teraz 50% taniej!

299z vat

Najniższa cena z 30 dni: 299zł

 • 150+ Kalkulatorów Dla Kadr i Płac
  20+ Książek Dla Kadr i Płac
  20+ Poradników Kadrowo-Płacowych
  30+ Praktycznych Ćwiczenia
  100+ Wzorów Dokumentów Do Pobrania
  1800+ Orzeczeń Sądowych
  1500+ Interpretacji PIT
  630+ Interpretacji ZUS
  100+ Stanowisk MRiPS
  Szkolenia Dla Kadr i Płac
  Orzecznictwo do Kodeksu Pracy
  Komentarze Do Przepisów
  i wiele więcej

Opłata jednorazowa

Pakiet Bestsellery

Dostęp Premium na 365 dni

+ książka drukowana
„Mistrz Kadr i Płac”

Oszczędzasz 551 zł!

349z vat

Najniższa cena z 30 dni: 349zł

 • 150+ Kalkulatorów Dla Kadr i Płac
  20+ Książek Dla Kadr i Płac
  20+ Poradników Kadrowo-Płacowych
  30+ Praktycznych Ćwiczenia
  100+ Wzorów Dokumentów Do Pobrania
  1800+ Orzeczeń Sądowych
  1500+ Interpretacji PIT
  630+ Interpretacji ZUS
  100+ Stanowisk MRiPS
  Szkolenia Dla Kadr i Płac
  Orzecznictwo do Kodeksu Pracy
  Komentarze Do Przepisów
  i wiele więcej

Opłata jednorazowa

+ koszt dostawy (książki drukowanej)

Bramka do treści premium

Dostęp do treści premium jest płatny
Zaloguj się lub Kup dostęp
Sprawdź Kup dostęp
Anuluj

Dostęp Premium na 365 dni
teraz -50% zamiast 599 zł
za jedyne 299 zł (brutto)

Wybierając tą opcję otrzymasz dostęp na 365 dni do wszystkich treści premium serwisu premium.SerwisKadrowego.pl

Opłata jednorazowa. [Najniższa cena z 30 dni: 299zł]

Dostęp Premium na 183 dni
tylko teraz zamiast 499 zł
za jedyne 249 zł (brutto)

Wybierając tą opcję otrzymasz dostęp na 183 dni do wszystkich treści premium serwisu premium.SerwisKadrowego.pl

Opłata jednorazowa. [Najniższa cena z 30 dni: 249zł]

/

Faktura VAT zostanie wysłana po zaksięgowaniu płatności w ciągu 3 dni.

Kup dostęp na 365 dniDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl oraz Polityką prywatności i plików cookies.Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy). Przyjmuję do wiadomości, że w związku z powyższym nastąpi utrata prawa do odstąpienia od umowy.
/

Faktura VAT zostanie wysłana po zaksięgowaniu płatności w ciągu 3 dni.

Kup dostęp na 183 dniDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu Premium.SerwisKadrowego.pl oraz Polityką prywatności i plików cookies.Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy). Przyjmuję do wiadomości, że w związku z powyższym nastąpi utrata prawa do odstąpienia od umowy.
Anuluj

Płatności obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności Przelewy24.
Zapłać szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub BLIKiem.
Jeśli chcesz zapłacić za dostęp tradycyjnym przelewem bankowym kliknij:
[kup w naszym sklepie Sklep.SerwisKadrowego.pl].

Zobacz Ile Zyskujesz Kupując Dostęp Premium!

Aby kupić dostęp postępuj zgodnie z instrukcją poniżej:

 • Kliknij przycisk Kup Dostęp

 • Następnie wybierz jeden z dwóch dostępów

 • Kliknij na wybrany dostęp tak aby, się podświetlił

 • Poniżej w okienku Podaj e-mail wpisz swój e-mail

 • Poniżej niezbędne jest zaznaczenie obydwu zgód

 • Następnie kliknij w przycisk Kup dostęp na … dni (w miejscu kropek będzie ilość dni)

 • Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola swoimi danymi (niezbędne do wystawienia faktury VAT), podając NIP faktura będzie wystawiona na firmę.

 • Kliknij przycisk Kup dostęp na … dni (w miejscu kropek będzie ilość dni)

 • Po kliknięciu w powyższy przycisk nastąpi przeniesienie do strony Przelewy24, gdzie dokonaj płatności za pomocą szybkiego przelewukartą płatniczą lub Blikiem

 • Po prawidłowym opłaceniu system autonomicznie zaloguje Cię do serwisu otwierając wszystkie treści premium

 • Ciesz się dostępem do treści Premium